Podporujeme

Youtube:
Hráčske severy:
Powered by:

Podporujeme

Web:
Youtube:
Facebook:
.

Cities: Skylines

 

     Cities : Skylines je budovateľská hra. Staráte sa a staviate svoje mestečko. Zabezpečujete služby obyvateľom ako (voda, odpad, smeti, školstvo...). Staráte sa o rozpočet mesta, ak nemáte peniaze a ste v mínuse môžete dostať nejaký finančný balíček, ale ak chcete tomu predísť môžete si zobrať pôžičku. Aby ste sa nedostali do dlhov, môžete regulovať % daní, ktoré vyberáte od obyvateľov. Vytvárate mestské časti a dávate podmienky do mestských častí (úspora vody, elektriny, zákaz fajčiť, obmedziť vyrábanie plynov...). Taktiež môžete pomenovať mestské časti i ulice.

 

História Cities : Skylines

      Hra Cities : Skylines bola vydaná 10. marca 2015 a vydal ho Paradox Interactive. Je to multi-platformová hra, ktorá bola vydaná na Mac OS, Linux, X-Box One (21 April 2017) a bude vydaná na PlayStation 4 (15. August 2017). V ďaľších verziách pridali cyklus dňa a noci (AFTER DARK). V ďaľších updatoch pridali rozšírenie pre pomenovanie ulíc.

 

Prečo sme začali natáčať Cities : Skyline?

      Celý tím chcel natáčať podobnú hru ako SimCity. Keď sme videli trailer na túto hru, rozhodli sme sa, že si počkáme na plnú verziu. Kúpili sme ju a prekvapila nás grafika. Testovali sme ju a potom TomiZ87 ju začal natáčať.